Imprezy okolicznościowe

Specjalizujemy się również w organizacji niezapomnianych imprez okolicznościowych zarówno prywatnych jak i otwartych. 
Tańców i świetnej zabawy w miłym towarzystwie chce się znacznie częściej niż dostaje zaproszenie na wesele, dlatego w naszym lokalu raz w miesiącu organizowane są Zabawy Taneczne!
 
Czekają na Was przeróżne motywy przewodnie, konkursy, świetna muzyka, wyborowe towarzystwo, doskonałe drinki na barze i niezapomniane wspomnienia! Zaplanuj wcześniej tę noc! Zarezerwuj stolik i ustal menu w najniższych cenach! Do wyboru dwie opcje: 30 zł/os to …… 50 zł/os to …. Jeśli jednak ochota na zabawę najdzie Cię niespodziewanie, podejmij spontaniczną decyzję i przyjdź bez rezerwacji. Bilet wstępu to jedyne 10 zł! Gwarantujemy świetną zabawę!
 
Oprócz tego każdego roku organizujemy zamknięte imprezy stałe, które cieszą się ogromną popularnością, dlatego z wyprzedzeniem zarezerwuj sobie miejsce!

Zorganizuj u nas również swoje prywatne przyjęcie już od 35 zł/os!!!

- Urodziny,
- Imieniny,
- Chrzciny,
- Komunię,
- Studniówkę czy bal gimnazjalny,
- Wieczór kawalerski i panieński,
- Imprezę zakładową,
- Spotkanie klasowe,
- Każdego rodzaju imprezę, na jaką tylko masz ochotę!

Noc Sylwestrowa 

To czas największej tanecznej gorączki! Każdego roku czekamy z niecierpliwością, aby ją uczcić jak najhuczniej! Zrób to z nami! Niech szampan rozleje się w blasku pięknych sztucznych ogni!

Andrzejki

To kolejna z nocy, którą co roku pragniemy w jakiś sposób uczcić. Doskonałym pomysłem jest zabawa przy świetnej muzyce i pysznym jedzeniu w doborowy towarzystwie! Poczuj magię tej nocy z nami!

Halloween

Po raz pierwszy zorganizowane w zeszłym roku okazało się strzałem w dziesiątkę. Zapierające dech w piersiach dekoracje, krwisty drink z gałek ocznych, potrawy oblazłe przez „robactwo”, zabawne konkursy i kreatywni goście, którzy nie zawiedli wspaniałymi przebraniami. To wszystko stworzyło niezapomniany klimat tej zabawy, który powielany będzie każdego roku! Mamy nadzieje, że Was nie zabraknie!

Dane kontaktowe

Siekierczyn 275

59-818 Siekierczyn

Tel. 693 927 350